2 komentarze do “20170406-Apel”

  1. Szanowni Posłowie! Każdy człowiek ma prawo do życia. O jakości naszego zycia stanowi stan środowiska naturalnego . Gdy przyroda umiera a umiera i gdy ingerujemy w jej strukturę ewolucyjną bo ingerujemy wszystkie te zmiany odbiją się na naszym zdrowi. Dziś mamy epidemię chorób onkologicznych i autoimmunologicznych, bezpłodności u lidzi młodych a będzie pandemia jeśli nie zawrócimy ze ślepej drogi niszczenia naszego zdrowia.Intelekt — wyodrębnił człowieka ze świata zwierząt i obdarzył go istotną zaletą przed pozostałymi rodzajami ekosystemu. Niszczenie biosfery wraca do człowieka w postaci «chorób cywilizacyjnych» w tym także poprzez zmianę jakości produktów spożywczych.
    Koloradzka stonka doznaje paraliżu, kiedy zjada genetycznie modyfikowany ziemniak. Wśród najcięższych następstw GMO w organizmie człowieka – wrodzone wady rozwojowe u dzieci. Potencjał badań jest ogromny.Sztuczne transmitowanie obcych genów znacząco narusza ścisłą regulację genetyczną kontroli normalnej komórki.
    Obecnie, ta rozwijająca się nauka jest technicznie niedoskonała. Wiedza o molekule dziedziczności – DNK jest bardzo niewystarczająca. W zdrowym życiu człowieka ważna jest jakość życia do późnej starości! Koncern Monsanto dysponuje bankiem zdrowych nasion z całego świata. Tylko po co to koncernowi, który produkuje m.in. GMO??????????????
    Liczymy na Państwa zdrowy rozsądek Szanowni Posłowie! Wy też chcecie żyć zdrowo i mieć zdrowe dzieci i wnuki.

  2. Szanowni Posłowie jeżeli chcecie aby wasze dzieci miały przyszłość, nie dopuśćcie do wprowadzenia GMO w Polsce,

Dodaj komentarz