8 komentarzy do “20170406-Apel bez podpisu”

  1. Protestuję przeciw zakłóceniu środowiska biologicznego wprowadzeniem GMO – do czego może dojść niebawem za zgodą polskiego parlamentu/rządu – godząc nieodwracalnie w stan środowiska i śmiertelnie zagrażając stanowi zdrowia polskiego społeczeństwa.

  2. Życie bez GMO, wystarczy tej chemii, która jest obecnie a przecież mamy już takie problemy ze zdrowiem, co będzie dalej? Władza wybrana przez lud, powinna ten lud chronić.

  3. jestem przeciwna gmo . gmo jest szkodliwe -skoro owady giną po zjedzeniu gmo to dla ludzi napewno nie jest to zdrowe!!!!

  4. Ogólnie znane są wyniki badań przeprowadzonych na szczurach, które karmione pokarmem GMO po 13 miesiącach wytworzyły guzy wielkości 1/4 masy ciała. Internet jest pełen przykładów i dowodów na szkodliwość upraw GMO. Prof. Jan Narkiewicz-Jodko już w 2012r. przybliżał temat szkodliwości upraw GMO, Jestem na NIE mam dwójkę dzieci i nie wyobrażam sobie ich życia w świecie zatrutym przez GMO.

  5. Żywność GMO nie tylko skaża środowisko ale jast też toksyczna jako pokarm. Raz wprowadona w środowisko spowoduje trwałe zabużenie ekosystemu. Nikt nie ma prawa pozostawiać takiego śmieciowego dziedzictwa następnym pokoleniom. Badania przeprowadzone w wielu krajach udowodniły szkodliwość tego typu upraw, które ponadto po kilku latach się degenerują i nie powodują zwiększenia plonów tylko doprowadzają do degradacji środowiska. Ogółnie znane są wyniki badań przeprowadzonych na szczurach, które karmione pokarmem GMO po 13 miesiącach wytworzyły guzy wielkości 1/4 masy ciała. Internet jest pełen przykładów i dowodów na szkodliwość upraw GMO. Prof. Jan Narkiewicz-Jodko już w 2012r. przybliżał temat szkodliwości upraw GMO, Jastem na NIE mam trzy córki i nie wyobrażam sobie ich życia w świecie zatrutym przez GMO.

  6. Jestem za żywnością wolną od chemicznych oprysków. Wolnej od Gmo.

    Wprowadzenie chemii i Gmo powoli będzie zabijać ludzkość.
    Jestem na NIE

Dodaj komentarz